Meşhur lezzet İtalyan Pizzası, Nazilli’de ODAY Pizza ile pizza severler ile buluştu

Eşsiz lezzeti ile damaklarınızda iz bırakacak, Dünya çapında ün yapan İtalyan Pizzası artık Nazilli’de. Uğur Entegre Gıda bünyesinde faaliyet yürütecek olan Oday Pizza, Nazilli’de bulunan Ufresh & Chocolate 333 satış mağazasında ticari faaliyetlerine başladı.

Pizza, Dünya’da yöresel tatlar ile çeşitlenen ve günümüzün en popüler global lezzetlerinden bir tanesi. Ege’nin Bereketli topraklarından gelen yöresel tatlarla harmanlanan İtalyan Pizza’sı, Oday ustalığında sizlere yepyeni bir deneyim vaat ediyor.

Oday’ın lezzet sırrı, özveri ve büyük emekle hazırlanan domates sosunda saklı. Ege’de bereket ve doğallığın içerisinde yetişen domatesler, braising yöntemiyle sos haline getirilir. Böylece pizza hamuru ile eşsiz harman olan domates, hamurun üzerindeki en lezzetli haline kavuşur.

Usta ellerin tam kıvamında yoğurduğu, İtalyan usulü pizza hamuru, Türkiye’nin dört bir yanından özenle seçilen lezzetlerle buluşur. Sonrasında usta ellerin tam kıvamında yoğurduğu, İtalyan usulü pizza hamuru, benzersiz sosu ve eşsiz lezzetiyle taş fırında yüksek ısıda hazırlanır.

Doğanın tazeliği ve şarküterinin gurme tatlarının oluşturduğu ahenk, Oday’ın menüsünde sizlerle buluşmaktadır. İtalyanların kendilerine özgü incecik pizza hamuru ile ODAY ustalığında hazırlanan braising sosu, yepyeni bir pizza deneyimini sunmak üzere yola çıktı.