Su Üstünde Balçova Şubesi İle Deniz Tutkunlarıyla Buluşuyor!

Sektöründe öncü markalar yaratan Uğur Entegre Gıda’nın anlaşmalı bir markası olan Su Üstünde, 4. perakende mağazasını Balçova’da açtı!

Birbirinden kıymetli denizcilik ürünleri, gemi maketleri, hediyelik eşyalar, tablolar ve gemi söküm ürünleriyle deniz severlerin uğrak noktası olan Su Üstünde Balçova Şubesi, deniz tutkunları tarafından coşkuyla karşılandı!

Beş farklı kategoride hazırlanan binlerce deniz temalı ürünleri olan Su Üstünde Balçova Şubesi ile deniz tutkunlarının beğenisine sunuldu. 15 Eylül 2021’de açılış etkinliği gerçekleşen Su Üstünde Balçova Şubesi, açılışına özel birçok kampanya ve etkinlik düzenlendi.

Zengin ürün yelpazesi ile küresel anlamda da kendisini daima yenileyen Su Üstünde, Balçova Şubesi ile uluslararası çapta denizcilik kültürüne değer katan, deniz ruhunu yansıtan en kaliteli ürünleri, Balçova halkının beğenisine sunacağını açıkladı.

Dünyanın dört bir yanından toplanan kıymetli denizcilik ürünlerinin satışa sunulduğu Su Üstünde Balçova Şubesi, deniz tutkusu taşıyan tüm ziyaretçilerini bekliyor.