Su Üstünde Kuşadası Şubesi’nde Deniz Tutkunları İle Buluşuyor!

Birbirinden kıymetli denizcilik ürünleri, vintage ürünler, hediyelik eşyalar ve gemi maketlerine dair her ürünü bulabileceğiniz Su Üstünde Kuşadası Mağazası açıldı!

Türkiye’de en kapsamlı tedarik zincirini oluşturarak müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkaran Su Üstünde, değer yaratan mağazacılık tecrübesi ile Kuşadası Şubesi’nde deniz tutkunları ile buluştu!

Geniş ürün yelpazesi ile Su Üstünde, denizcilik kültürüne değer katan yeni şubesinin yeni açılışını 25.09.2021 tarihinde gerçekleştirdi.

Deniz ruhunu yansıtan en kaliteli deniz temalı ürünleri, yenilikçi bakış açısı ve tüketici odaklı satış politikasıyla deniz tutkunlarıyla buluşturan Su Üstünde, Kuşadası Şubesi’yle deniz severlere kaliteli ve güvenilir hizmet sunmaya başladı.

Deniz ve denizcilik sektörünün önde gelen perakende mağazası Su Üstünde’nin Kuşadası Şubesi bölge halkı tarafından ilgiyle karşılandı. Dünyanın pek çok yerinden getirilen deniz temalı hediyelik eşyalar, el yapımı gemi maketleri ve gemi söküm ürünleriyle Su Üstünde Kuşadası Şubesi, denizcilik alanına ilgi duyan kişilerin uğrak noktası oldu.