Ufresh Kuşadası Mağazası Açıldı

Uğur Entegre Gıda Şirketinin bir markası olan Ufresh, Kuşadası şubesiyle hizmet vermeye başladı. Sunduğu üstün hizmet kalitesini bundan sonra Kuşadası mağazasından da tüketicilere sunacak. Her geçen gün yeni ürünler eklemekte olan Ufresh’in bu mağazasında kahvelerden zeytinyağlı kuru incire, sirkelerden yağlara, drajelerden lokumlara, kuru meyvelerden kuruyemiş ve lezzet dolu paketlere kadar birçok ürüne ulaşabileceksiniz.

65 yılın verdiği güven ve tecrübeyle ürünlerini ilk günkü tazelikle halka sunan Ufresh, üstün kaliteli hizmeti sayesinde müşterilerinin güven ve memnuniyetini kazanmaktadır. Ufresh, ambalaj, gramaj ve abonelik sistemleri ile de Türkiye’de ilklere imza atmaktadır. 2011 yılında, Aydın’ın Nazilli ilçesinde kurulan marka, ‘’Anın Tadını Keşfet’’ sloganıyla yola çıkmıştır.

İnternet sitesi üzerinden de tüketicilerin kolaylıkla alışveriş yapabileceği Ufresh, kaliteli ürün prensibiyle Türkiye’nin dört bir yanına, müşterilerinin tüm istek ve ihtiyaçlarını karşılamak için lezzet yolculuğuna çıkıyor. Ufresh, gıda saklama hususuna da oldukça önem veriyor. Nazilli’nin verimli toprakları ve Türkiye’nin dört bir yanından gelen özenle seçilmiş lezzetleri, 18.000 metrekarelik alana sahip ileri teknoloji ile donatılmış tesislerinde hazırlanmaktadır. Özenle üretilen lezzetler bu üretim tesislerinde kontrolden geçerek müşterilere sağlıkla ve güvenle ulaşmaktadır. Uğur Entegre Gıda Şirketleri olarak güven ve kaliteyi daima ön plana çıkarmaktadır.