• Sağlığınız İçin

    Doğal Lezzetler Sunmak

  • Doğa ve Çevreyi

    Korumak İçin

  • Geleceğe Sağlam ve Güçlü

    Adımlar Atmak İçin

Hakkımızda
Doğallık ve Tazelik Bir Arada

Uğur Entegre Gıda firması, 1954 yılında ticarete başlamış olan Uğur Şirketler Grubu´nun son iştirakidir. Uğur Entegre Gıda, ulusal alanda gerçekleştirdiği yatırımlar sayesinde kendi sektöründe lider konuma ulaşmış, dünyada söz sahibi olan markalar yaratmıştır.

Uğur Entegre Gıda; Ufresh ve Chocolate 333 ile sektöründe fark yaratan markalar oluşturmuştur. Kuru meyve ve kuruyemiş alanında faaliyet gösteren Ufresh markası ve çeşit çeşit çikolatalar, pastalar, kuplar ve daha birçok lezzetli ürünüyle Chocolate 333 markası, 1.435 m² alana yayılan son teknoloji soğuk hava depoları ile pazarının önemli firmalarından olan Ufresh Soğuk Hava Depoları ve birinci sınıf İtalyan dondurmasının lezzeti ile damaklarımızda iz bırakan Cerotoni markası ile büyümeye ve yenilenmeye devam etmektedir.

Daha Fazla Bilgi

Doğal Ürün

Lezzetli ve doğal ürünlerimizi kalite ve hizmet farkımız ile bulabilirsiniz.

Sağlıklı Ürün

Sağlıklı ve doğal yöntemlerle kurutulmuş hiç bir katkı maddesi kullanılmayan ürünler sunar.

Taze Ürün

Aldığınız her üründe tazelik garantimiz bulunmaktadır.

Mutlu Müşteri

%100 Müşteri garantisi sağlayarak mutlu müşteri önceliğimizdir.

MİSYON & VİZYON
Güvenilir, Yenilikçi, Ulaşılabilir

1954 yılında başlayan kaliteli ürün ve hizmet sunma yolculuğumuzda, gıda alanında ülkemizde değer yaratan, çevreye ve topluma saygılı, kullandığımız teknoloji odaklı üretim-saklama ve dağıtım kanalları ile alanında yenilikçi ve lider markalara sahip olan bir firma olmaktır.

Profesyonel yeterliliğimiz ve sektördeki tecrübemiz sayesinde kaliteli ürün ve hizmet şartlarını oluşturmaktayız. Bu doğrultuda halkımızın ve kurumsal müşterilerimizin talep ve beklentilerini güvenilir bir şekilde karşılıyoruz. Çalışanlarımızın da memnuniyetini ön planda tutarak, tedarikçilerimizle sürdürülebilir çözüm ortaklığı yürütmeyi hedefliyoruz.